Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Arany János művei, 2 kötet: Arany János összes prózai művei és műfordításai. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 2211 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas, fakó gerinccel. + Arany János összes költői művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1768 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel.
21030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móra Ferenc: Aranykoporsó. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1940, Genius, 278+(2) p., 345+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
21031.

Rufpreis:
1 400 HUF

Reményik Sándor összes versei. Bp., 1999, Evangélikus Sajtóosztály, 477+(3) p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
21032.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gobineau, [Joseph Arthur de] gróf: A renaissance. Történelmi jelenetek. Ford., előszóval és jegyzetekkel ellátta: Székely István. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1904, Franklin-Társulat, X+(2)+270+(2) p.; 2 sztl. lev.+ 317+(3) p. Első magyar kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban.
21033.

Rufpreis:
2 800 HUF

-Gy. Szabó Béla: La divina commedia + Száz szerelmes szonett. Kiadói kartonált és papírkötés, foltos
21034.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatás, reprint. Bp., 1988, Idegenforg.Prop. és Kiad.Váll. 368. Kiadói papírkötésben.
21035.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 8 db. Különféle támákkal, változó állapotban, közte sérült.
21036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szolzsenyicin, Alekszander: A Gulag szigetcsoport 1918-1956 I-II. kötet. Fordította Szente Imre. Debrecen, 1989, Új Idők Kft. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
21037.

Rufpreis:
2 000 HUF

Garay János összes munkái I. köt. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 1 (Garay János arcképe) t.+LXIV+360 p. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Goldschmied és Társai-kötés, aranyozott lapélekkel, szép állapotban
21038.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Pernye. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1900, Révai, 4 sztl. lev.+229 p. harmadik kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel,gerincen kis sérüléssel
21039.

Rufpreis:
2 800 HUF

21040.

Rufpreis:
2 800 HUF

21041.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF