Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

20909.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tillinkó kópéságai. (Till Eulenspigel.) Magyar ifjúság számára átdolgozta: Schöpflin Aladár. [Bp.,1928], Franklin, 124+4 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, képtáblák nélkül.
20910.

Rufpreis:
3 000 HUF

20911.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20912.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mokry Benjámin: Közönséges Históriai-Biográphiai Kézi-Lexikon avagy Rövid Élet-leírások Mind azoknak a' nevezetesebb személlyeknek, a kik magokat talentomaik, virtusaik, találmánnyaik, vitézségeik, mesterségmíveik, és más akármelly jeles, vagy gonosztetteik által esméretesekké tették; a' legrégibb históriai időktől fogva, a' jelenvaló időkig. A' régi és legújjabb nevezetes Kútfejekből készítette és öszve-szerkesztette - - . III-IV. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1820, Trattner János Tamás, X+387+(3) p.; 350 p. Korabeli félbőr-kötésben, viseltes, kissé sérült borítóval és gerinccel, foltos lapokkal, az elülső szennylapon korabeli névbejegyzéssel: ,,Car. Hanvay" (Hanvay Károly?)
20913.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Officina Képeskönyvek 22 kötete, közte 2 másik sorozatból származó Officina kiadású képeskönyvvel, összesen: 24 db. Bp., 1938-1948, Officina. Kiadói kartonált papírkötések, és félvászon-kötések, változó állapotban, közte javított gerincekkel is.
20914.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

20915.

Rufpreis:
10 000 HUF

20916.

Rufpreis:
12 000 HUF

20917.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1933, Szent István Társulat, 646 p. Első kiadás. Félvászon kötésben.
20918.

Rufpreis:
3 000 HUF

Párdányi Miklós: Államegység és nemzetiségi kérdés a politika rendszerében. Bp., 1944,Veritas,(Stephaneum-ny.), 581+3 p. Kiadói papírkötés.
20919.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tormay Cécile 3 könyve: Emberek a kövek között. Bp., 1919, Franklin-Társulat, 243 p. Átkötött félvászon-kötésben. + A régi ház. Szeged, 2008, Lazi, 210+(6) p. Kiadói kartonált papírkötés. + Bujdosó könyv. Szeged, 2009, Lazi, 485+(11) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20920.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF