31295.
Beendet 487. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC!" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:AU (eredetileg PP), sérült kapszula