13446. Beendet 487. Fernauktion Vintage Weine, Getränke
3 000 HUF
0 HUF
1981-1985 Hosszúhegyi Merlot válogatás, 1981,1984,1985, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, pincében, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkékkel, 0,75lx3
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras