1936 Bp., győzelmi emléklap debreceni ref, gimnázium műugró bajnoka ré... https://www.darabanth.com/de/487-Fernauktion/487.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~313/1936-Bp-gyozelmi-emleklap-debreceni-ref-gimnazium-muugro-bajnoka-reszere-serult-Uvegezett~II3335334
3335334
13727
487
Documents
Beschreibung: 1936 Bp., győzelmi emléklap debreceni ref, gimnázium műugró bajnoka részére, sérült. Üvegezett fakeretben. 40x30 cm
: nk