10929.
Beendet 487. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan (Mannheim?) jelzéssel: Domboldal. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x30 cm