10972.
Beendet 487. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Olvashatatlan (Ladányi?) jelzéssel: Téli részlet. Olaj, vászon, faroston. Üvegezett fakeretben, 32x43 cm