10990.
Beendet 487. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Jelzés nélkül, távol-keleti alkotó: Vitorlások. Akvarell, szalmafonat. Kissé sérült. Papírra kasírozva. 9,5x14,5 cm