Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 692

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Városkép, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 13×10 cm
10262.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene, litográfia, papír, jelzett a litográfián, hajtott, paszpartuban, 19×29 cm
10263.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz első felében: Táj, 1940. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 9,5x14 cm
10264.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm.
10265.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gádor Emil (1911-1998): Színes táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
10266.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Góth Móricz (1873-1939): Fiú portré (Gápel Lajos portréja). Olaj, vászon, jelezve balra lent, reaturált, dublírozott, 50,5×39,5 cm
10267.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Geiger Richárd (1870-1945): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. Plexiüvegezett fakeretben, 33×23 cm
10268.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
19

Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével. 30x40 cm
10269.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Holtág. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (83/100), 29×39 cm
10270.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
20

Gulyás Dénes (1927-2003): Színes táj. Olaj, farost, jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel, oldalán vágott. 67x99,5 cm
10271.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett fakeretben. Bal felső sarokban foltos. 35x26 cm.
10272.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10273.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF