Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 692
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3223909
10262
487
3200
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Városkép, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 13×10 cm
3252702
10263
487
Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene, litográfia, papír, jelzett a litográfián, hajtott, paszpartuban, 19×29 cm
3338636
10264
487
Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz első felében: Táj, 1940. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 9,5x14 cm 3336339
10265
487
Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm.
3335306
10266
487
14000
Gádor Emil (1911-1998): Színes táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm 3333311
10267
487
36000
Góth Móricz (1873-1939): Fiú portré (Gápel Lajos portréja). Olaj, vászon, jelezve balra lent, reaturált, dublírozott, 50,5×39,5 cm 3331976
10268
487
19000
Geiger Richárd (1870-1945): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. Plexiüvegezett fakeretben, 33×23 cm 3331819
10269
487
Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével. 30x40 cm
3331673
10270
487
4600
Gácsi Mihály (1926-1987): Holtág. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (83/100), 29×39 cm 3330878
10271
487
65000
Gulyás Dénes (1927-2003): Színes táj. Olaj, farost, jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel, oldalán vágott. 67x99,5 cm
3070902
10272
487
4200
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett fakeretben. Bal felső sarokban foltos. 35x26 cm. 2888590
10273
487
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF