Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 692

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1969 . Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 18x9 cm
10137.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bikácsi Daniela (1943-): Asszony kék disznóval Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 17x13 cm,
10138.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bikácsi Daniela (1943-): Farsangi mátkapár. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben 17x13 cm,
10139.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Gyerekportré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 28,5x19 cm
10140.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10141.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10142.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben.
10143.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10144.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bence Klári (-): Dália. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/100). Kissé foltos, lapszéli szakadásokkal. 41,5x24,5 cm
10145.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bálványos Huba (1938- ): Tüntetés. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, apró felületi sérüléssel és kisebb elszíneződésekkel, 29,5×39,5 cm
10146.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bentze Ibby (-): Életkerék. Préselt szén, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 36,5×29 cm
10147.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Biai-Föglein István (1905-1974): Cirkuszi jelenet. Olaj, farost, jelzett 70x55 cm Keretben.
10148.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF