Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 692
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3315290
10137
487
Barta István (1892-1976): Kompozíció 1969 . Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 18x9 cm
3321330
10138
487
Bikácsi Daniela (1943-): Asszony kék disznóval Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 17x13 cm, 3321327
10139
487
Bikácsi Daniela (1943-): Farsangi mátkapár. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben 17x13 cm, 3300147
10140
487
4200
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Gyerekportré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 28,5x19 cm 3291165
10141
487
55000
3304612
10142
487
4200
3306085
10143
487
B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben.
3299759
10144
487
2200
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
3298747
10145
487
Bence Klári (-): Dália. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/100). Kissé foltos, lapszéli szakadásokkal. 41,5x24,5 cm 3286298
10146
487
Bálványos Huba (1938- ): Tüntetés. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, apró felületi sérüléssel és kisebb elszíneződésekkel, 29,5×39,5 cm
3284131
10147
487
4200
Bentze Ibby (-): Életkerék. Préselt szén, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 36,5×29 cm
3242139
10148
487
90000
Biai-Föglein István (1905-1974): Cirkuszi jelenet. Olaj, farost, jelzett 70x55 cm Keretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF