Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelez... https://www.darabanth.com/de/487-Fernauktion/487.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Nyaregyhazi-baro-Nyary-Pal-Vizparti-taj-Akvarell-papir-Jelezve-jobbra-lent-Kartonra~II3244427
3244427
10521
487
Beschreibung: Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 14x20 cm
: bt