Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Klf. alkotók (Vertel József, Gönczi Béla, Veszprémi Endre): Cement és Mészművek (Tatabánya, Vác stb.), Harkányfürdői Üdülő, Lábatlani Kultúrotthon stb., össz. 13 db szocreál grafika, 1970 körül. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett, hártyapapíron több nyelven feliratozott. Műbőrborítású, aranyozott vállalati logóval ellátott albumba kötve. 6,5x12 és 8x13 cm körüli méretekben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk