cca 1920 Négy akvarell másolata erotikus jeleneteket tartalmazó vázlatfüzetből, ismeretlen festőművész alkotásai, jelzés nélkül, 4 modern fotónagyítás, 15x10 cm
cca 1968 Ludwig Hoffenreich (1902-1975) bécsi performansz képzőművész felvétele (Aktmodell a festővászon előtt), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
cca 1951 André de Dienes (korábban Ikafalvi-Dienes Andor György) (1913-1985) magyar - amerikai fotóriporter és fotóművész felvétele (Műtermi akt), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
Munkácsi Márton (1896-1963) magyar - amerikai fotóriporter és fotóművész felvétele (Aktmodell a napernyő mögött), + hozzáadva ennek a felvételnek egy másik változatát (fej nélküli napernyős), kisebb méretben; 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm, 10x15 cm