Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Az evezés kézikönyve. Budapest, 1943. Magyar Evezős Szövetség. (MTI Rt. nyomdája). 209 + [1] p. Egyetlen kiadás. Kiadványunk a Magyar Evezős Szövetség fennállásának 50. évfordulója alkalmából jelent meg. Rövid tanulmányokból álló kötetünk némely tanulmányát az evezősport mozgásait szemléltető ábrák kísérik. A tartalomból: A magyar evezős sport első évszázada --- Legismertebb evezős egyesületeink --- A sportolásról általában --- Az evezős és versenyevezős kiképzése --- A versenyzés lelki motívumai, a versenytaktika --- Ifjúsági evezés: Kivonat a LOK és a KISOK versenyszabályaiból --- A versenyhajó kormányzása. A címoldalon régi gyűjteményi bélyegzés és katalógusszám, hátoldalán kézírásos jegyzet. Poss.: Körmendi Levente Egyesület. Aranyozott, illusztrált, enyhén sérült, enyhén foltos kiadói borítóban. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk