Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

10

Beschreibung:

Mikler Károly: Magyar evangélikus egyházjog. Bp., 1906, Grill Károly (Eperjes, Kósch Árpád-ny.), X p.+ 741+(1) p.+ XIX p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé fakó, sérült gerinccel, két kijáró lappal, intézményi bélyegzőkkel, Rimár Jenő evangélikus lelkész névbejegyzésével. (Ritka!)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk