19049.
Beendet 487. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Pécsi Márton: A magyarországi Duna-völgy kialakulása és felszínalaktana. Földrajzi Monográfiák III. köt. Bp., 1959, Akadémiai, 345 p.+28 t.+ 3 melléklet. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 5 melléket hiányzik.