19045.
Beendet 487. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Panait Istrati: Más fény felé I. Helytelen utakon. Bp., Genius. BETILTOTT! Kiadói egészvászon kötés, gerinc kissé sérült, kissé kopottas állapotban.