19048.
Beendet 487. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
Kapitány Kálmán: Az osztrák császárság. Magyar utikönyv. Bp., 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. (Franklin-ny.), VIII+328 p.+ 16 (térképek) t. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé viseltes borÃtóval, helyenként sérült térkép-mellékletekkel, az elülsÅ‘ szennylap és 3 térkép kijár.