19074.
Beendet 487. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Barbarits Lajos: Nagykanizsa. Magyar városok monográfiája IV. Bp., 1929. REPRINT! Kiadói kopott egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.