1933 A Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Stomatologiai Klinikájának emlékkönyve 1908-1933. Szerk.: Dr. Balogh Károly. Bp., 1933, Novák Rudolf, 368 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejegyzéssel.