[Gürtler Magda] Krónikás: Csillagfények a hadak útján. Magyar hősi vitézi tetteiről szóló karcolatok a honfoglalástól az első világháború befejezéséig. Bp., 1943.,(May János-ny.), 221+3 p. Átkötött egészvászon-kötés.
Kellinger, Gabriel: Dem Krieger zum Geleite. Gedanken, Gebete u. Lieder für unsere kathol. Soldaten von - - . Salzburg, 1915, Landesvermittlungstelle Salzburg für Soldatenlektüre, 71+(1) p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
Hűséggel szolgáljuk pártunk politikáját. A munkásőrparancsnokok III. országos tanácskozása jegyzőkönyve. Bp., 1986. május 16-17. Belső használatra. Bp., 1986., Munkásőrség Országos Parancsnoksága, 330 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
yóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. 1914/15. A Przemsyli versek harmadik itthoni kiadása. Bp., 1916, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, foltos borító és előzéklap
Húsz éve őrségben. Készült a Munkásőrség fennállása 20. évfordulójára. Szerk.: Vadász Ferenc. Sós László illusztrációival. Bp.,(1977),Munkásőrség Országos Parancsnoksága Propaganda és Sajtó Osztálya. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Keresztes Károly: Légi Imperializmus. Bp., 1943, Opus,(Wiko-ny.,Kassa.), 103+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.