Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 37

[Gürtler Magda] Krónikás: Csillagfények a hadak útján. Magyar hősi vitézi tetteiről szóló karcolatok a honfoglalástól az első világháború befejezéséig. Bp., 1943.,(May János-ny.), 221+3 p. Átkötött egészvászon-kötés.
19574.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kellinger, Gabriel: Dem Krieger zum Geleite. Gedanken, Gebete u. Lieder für unsere kathol. Soldaten von - - . Salzburg, 1915, Landesvermittlungstelle Salzburg für Soldatenlektüre, 71+(1) p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
19575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézikönyv alegységparancsnokok felkészüléséhez. Belső használatra. Számozott példány. [Bp.,1980], Munkásőrség Országos Parancsnoksága, 815+1 p. Gazdag képanyaggal, zászlókkal, rangjelzésekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
19576.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Hűséggel szolgáljuk pártunk politikáját. A munkásőrparancsnokok III. országos tanácskozása jegyzőkönyve. Bp., 1986. május 16-17. Belső használatra. Bp., 1986., Munkásőrség Országos Parancsnoksága, 330 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19577.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az elsodort város. 1. köt. Emlékkötet a Budapestért folytatott harcok 60. évfordulójára 1944-1945. Bp., 2005, PolgArt. Kiadói kartonált papírkötés.
19578.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Sándor: Budapest felszabadítása 1944-1945. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
19579.

Rufpreis:
1 600 HUF

yóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. 1914/15. A Przemsyli versek harmadik itthoni kiadása. Bp., 1916, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, foltos borító és előzéklap
19580.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vijjogó Sasok. Az amerikai 101. légiszállítású hadosztály. Háborús Krónikák 2. Kisújszállás, 2012., Pannon-Literatúra, 31+1 p.Kiadói papírkötés.
19581.

Rufpreis:
1 400 HUF

Húsz éve őrségben. Készült a Munkásőrség fennállása 20. évfordulójára. Szerk.: Vadász Ferenc. Sós László illusztrációival. Bp.,(1977),Munkásőrség Országos Parancsnoksága Propaganda és Sajtó Osztálya. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19582.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Csaba: A magyar katonai felderítés története a kezdetektől 1945-ig. é.n., Puedlo, kiadói papírkötés.
19583.

Rufpreis:
1 600 HUF

19586.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

19587.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF