Bücher: Jura Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3244313
19300
487
Books: Law
3204715
19301
487
400
Books: Law
Igazságügyi törvények tára. III-IX. évfolyam. 1920-1928. Kiadja a magyar, kir. igazságügyminisztérium. Bp., 1929. Félvászon kötésben.
3204585
19302
487
400
Books: Law
Igazságügyi Közlöny. XVI. évfolyam, 1907. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötésben
3204564
19303
487
300
Books: Law
Igazságügyi törvények tára. Az Igazságügyi törvények melléklapja. Bp., 1930. Váci kir. orsz. Fegyintézet XIII. évf. 1930. Korabeli félvászon kötésben
2940570
19304
487
Books: Law
3316937
19305
487
Books: Law
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF