A mi negyedszázadunk 1945-1970. Bp., 1970, Kossuth. Izgalmas fekete-fe... https://www.darabanth.com/de/487-Fernauktion/487.0/Bucher/Bucher-Geschichte~500022/A-mi-negyedszazadunk-1945-1970-Bp-1970-Kossuth-Izgalmas-fekete-feher-kepanyaggal-illusztralt~II3336064
3336064
19440
487
Books: History
Beschreibung: A mi negyedszázadunk 1945-1970. Bp., 1970, Kossuth. Izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, laza fűzéssel.
: nk