Virág Benedek poétai munkái. Harmadik, teljesb kiadás Toldy Ferencz által. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv, XVI+239+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.