Sas Ede: Szitya. Egy vitéz komondor története. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1924, Légrády, 170 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, "jutalomkönyv" címkével.