6 000 HUF
Graesse, Dr. J. G. Th., Jaennicke, F.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. Berlin, 1906, Richard Carl Schmidt & Co. 262p. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, kis kopásokkal. Benne jelzésekkel.