Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Gaál Mózes: Mildi meséi. Jaschik Álmos rajzaival. [Bp.,1922.,Fővárosi Könyvkiadó], 3-161+1 p.+2 t. 1. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán a kép sérült, két tábla és a címlap hiányzik, a gerince és a kötése amatőr módon javított.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras