1899 (Vorläufer) Siófok, Központi szálloda, fürdőház, Sió és Hullám sz... https://www.darabanth.com/de/487-Fernauktion/487.0/Ansichtskarten/Ungarn~1500005/1899-Vorlaufer-Siofok-Kozponti-szalloda-furdohaz-Sio-es-Hullam-szalloda-Sio-Wlaszlovits~II3338146
3338146
40903
487
7500
Hungary
Ansichtskarten
Beschreibung: 1899 (Vorläufer) Siófok, Központi szálloda, fürdőház, Sió és Hullám szálloda, Sió. Wlaszlovits Gusztáv kiadása (Stósz). Art Nouveau, floral, litho (kopott sarkak / worn corners)
Materialzeichen:
T3
: bk