https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 77
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3197809
31671
486
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - Száz éves évforduló 1881-1981" nagyméretű Hollóházi porcelánból készült sport emlékplakett (172mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3030007
31672
486
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina
Das Lot is nicht erreichbar
3312650
31673
486
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1984. "Légfegyveres Európabajnokság - Budapest 1984 " egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3199149
31674
486
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina
Das Lot is nicht erreichbar
3312655
31675
486
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1987. "V. Légfegyveres VB - Budapest 1987 " egyoldalas bronz emlékplakett (62x63mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3206543
31676
486
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3324134
31677
486
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság " kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem nem hozzá való dísztokban (60mm) T:XF 3214079
31678
486
0
11000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2019. "Binder Ottó - M. Kir. Honv. Tábornok Lovasolimpikon / Magyar Military Csapat - Amszterdam 1928 IX. Nyári Olimpiai Játékok" ezüstpatinázott bronz emlékérem, dísztokban (65mm) + a Kunszentmártoni Sporttörténeti Füzetek 1. T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2879304
31679
486
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
zDN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3328259
31680
486
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Ausztria 1920. "Wiener Athletiksport-Club (Wiener AC - WAC)" kétoldalas bronz díjérem, füllel, gravírozással (33mm) T:XF patina Austria 1920. "Wiener Athletiksport-Club (Wiener AC - WAC)" double-sided bronze award medal with ear and engraving (33mm) C:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3312749
31681
486
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists " bronze medallion (66mm) C:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3235630
31682
486
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Franciaország 1978. "6. Marvejols-Mende félmaraton - 23,3 km - 1978. 7. 23. - A mende-i Régi Notre Dame-híd / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976-os győztes" peremén jelzett bronz emlékérem (50mm) T:AU France 1978. "6th Marvejols-Mende half-marathon - 23,3 km - 23.7.1978 - The Old Notre Dame bridge in Mende / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976 winner" bronze commemorative medal, hallmarked on the edge (50mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse