Spielzeuge Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3276375
13112
486
Toys, board-games
Doboznyi nagy mennyiségű modellvasút sín. 3258015
13113
486
Toys, board-games
Nagyméretű baba, m: 52 cm
3258010
13114
486
Toys, board-games
5 darab baba, kosárban, m: 26 cm, alatt, közte 3 darab fürdethető.
3258787
13115
486
Toys, board-games
Monopoly játék, német nyelven, jó állapotban
3043563
13116
486
Toys, board-games
Marklin 4093 modellkocsi, H0, dobozában, jó állapotban
3043645
13117
486
6500
Toys, board-games
Trix Express Fina modellkocsi, kartondobozban
3045111
13118
486
Toys, board-games
Roulette játék eredeti dobozában
3047032
13119
486
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. Brácsás Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3047031
13120
486
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. Dobos Kézzel festett fa, jelzett. 6 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
3047028
13121
486
Toys, board-games
3277384
13122
486
Toys, board-games
Burago Polizia rendőrautó makett, talapzaton, jelzett, kopással, hiánnyal, h: 18 cm 3047020
13123
486
Toys, board-games
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF