13718.
Beendet 486. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1965 E. Szűcs: ,,Hatszögletű kemence aerodinamikája barnaszén égetésekor", orosz nyelvű tanulmány (kandidátusi értekezés) beragasztott ábrákkal, fotókkal, kissé sérült egészvászon-kötésben, 138 p.