Intarziás doboz, zárja nem működik, kopott, 28x19 cm https://www.darabanth.com/de/486-Fernauktion/486.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/Intarzias-doboz-zarja-nem-mukodik-kopott-28x19-cm~II3326043
3326043
12624
486
Flea Market
Beschreibung: Intarziás doboz, zárja nem működik, kopott, 28x19 cm
: nk