Tétel

Katalognummer:

12592.
Beendet 486. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Gundel tétel (könyv, nyomtatványok, karóra), össz. 6 db: Halász Zoltán - Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 2001, Helikon, 77+(3) p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Banquets at Gundel, angol nyelvű képes ismertető kiadvány + 4 db régi Gundel étlap reprintje + Gundel étterem logójával ellátott női karóra, bőr szíjjal, nem jár, d: 24 mm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras