10707.
Beendet 486. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Olvashatatlan (Géza?) jelzéssel: Vízparti táj (Dunakanyar?). Olaj, farost. Kopott fakeretben, 59x77 cm