10748.
Beendet 486. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Vegyes technika, selyem. 28,5x38 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.