Foto

Zahl der Lose: 583

cca 1880-1910 Régi fotóalbum, dekoratív fémveretekkel díszített, bordó bőrborítással, benne 8 db keményhátú fotóval (közte Strelisky, Budapest; "Wólsek Cároly Szegzard" [Szekszárd]; stb.), nagyrészt üres, helyenként kissé sérült albumlapokkal, kissé viseltes, foltos borítóval, 29x23,5x7 cm
17572.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1975 A szocialista országok katonai attaséi megkoszorúzzák a Tanácsköztársasági emlékművet a Dózsa György úton Budapesten, fotó, jó állapotban, 18×24 cm
17573.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes portrék, 13 db kartonra kasírozott fotó, változó méretben és állapotban
17574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes esküvői fotó tétel, régi és modern, össz. 35 db, változó méretben és állapotban
17575.

Rufpreis:
1 600 HUF

Elefántok a városban, eltérő időben készült felvételek, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 10x15 cm
17576.

Rufpreis:
2 800 HUF

17577.

Rufpreis:
1 400 HUF

17578.

Rufpreis:
1 400 HUF

17579.

Rufpreis:
1 800 HUF

1931 Hutter és Lever rt. Magyar-Holland margaringyárak rt. a rákospalotai olajgyárben töltött délután emlékére. nagy méretű fotó, kartonon 33x25 cm
17580.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vegyes fotó tétel, kb. 300 db, klf. témában (rendezvények, családi fotók, stb.), dobozban
17581.

Rufpreis:
1 600 HUF

1921 Gyár / erőmű enteriőrje, csoportkép munkásokkal, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé viseltes állapotban, 30,5x24 cm
17582.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Vadászat télen. Eredeti vintage fotó, üvegezett keretben 13x18 cm
17583.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF