https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 583

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Alfred Hitchcock "Szédülés" című filmjének egy jelenete, a produkciós filmfotó különlegessége, hogy az ezüstszemcsékből álló, pozitív kép átdiffundált a hordozó rétegen, s a kép hátoldalán negatívként jelent meg, + hozzáadva egy portrét a filmrendezőről (ez modern nagyítás), 2 db fotó, 15x21 cm és 18x24 cm
1
17560.

Alfred Hitchcock "Szédülés" című filmjének egy jelenete, a produkciós filmfotó különlegessége, hogy az ezüstszemcsékből álló, pozitív kép átdiffundált a hordozó rétegen, s a kép hátoldalán negatívként jelent meg, + hozzáadva egy portrét a filmrendezőről (ez modern nagyítás), 2 db fotó, 15x21 cm és 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül
1
17561.

cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1972 ,,A pokol katonái" című amerikai film jelenetei és szereplői, 8 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
1
17562.

cca 1972 ,,A pokol katonái" című amerikai film jelenetei és szereplői, 8 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1982 ,,Kesztyűbe dudálni" című szovjet film jelenetei és szereplői, 6 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
1
17563.

cca 1982 ,,Kesztyűbe dudálni" című szovjet film jelenetei és szereplői, 6 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1964 ,,A Kolumbusz hajó inasa" című szovjet film jelenetei és szereplői, 16 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
1
17564.

cca 1964 ,,A Kolumbusz hajó inasa" című szovjet film jelenetei és szereplői, 16 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1969 előtt készült, ,,A kutyás hölgy" című szovjet film jelenetei és szereplői, 21 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
1
17565.

cca 1969 előtt készült, ,,A kutyás hölgy" című szovjet film jelenetei és szereplői, 21 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1989 előtt készült, ,,Útban az Atlantisz felé" című NDK-beli film jelenetei és szereplői, 16 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
1
17566.

cca 1989 előtt készült, ,,Útban az Atlantisz felé" című NDK-beli film jelenetei és szereplői, 16 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
10 db nagyméretű fotó: városképek, családi fotók, híres személyek, stb., változó állapotban, 18x13 cm és 30x24,5 cm között
1
17567.

10 db nagyméretű fotó: városképek, családi fotók, híres személyek, stb., változó állapotban, 18x13 cm és 30x24,5 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960-1970 15 db. nagyrészt labdarúgással kapcsolatos fotó vegyes állapotban
1
17568.

cca 1960-1970 15 db. nagyrészt labdarúgással kapcsolatos fotó vegyes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1935-1940 Levente jelvényes, darutollas sapkát viselő kisfiúk, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé sérült, foltos karton, körbevágva, 23x17 cm, karton: 33x23 cm
1
17569.

cca 1935-1940 Levente jelvényes, darutollas sapkát viselő kisfiúk, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé sérült, foltos karton, körbevágva, 23x17 cm, karton: 33x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880-1910 Szecessziós fotóalbum, fémveretes, bársonyborítású és hímzett virágmintával díszített borítóval, benne kb. 50 db (többségében keményhátú) fotóval, közte katonaportré, családi képek, vizitkártyák és kabinetfotók klf. műtermekből. Változó méretben és állapotban, sérült borítású albumban, helyenként sérült albumlapokkal, 27x21x6,5 cm
1
17570.

cca 1880-1910 Szecessziós fotóalbum, fémveretes, bársonyborítású és hímzett virágmintával díszített borítóval, benne kb. 50 db (többségében keményhátú) fotóval, közte katonaportré, családi képek, vizitkártyák és kabinetfotók klf. műtermekből. Változó méretben és állapotban, sérült borítású albumban, helyenként sérült albumlapokkal, 27x21x6,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
9
 
cca 1870-1910 Régi fotóalbum, kapcsos, vörös bársonyborítású, monogrammal ellátott címerpajzzsal díszített borítóval, benne kb. 55-60 db keményhátú fotóval, közte katonaportrék, érdekesebb műtermek (pl. Ciehulski és Wargha, Marosvásárhely; Jelfy Gyula, Budapest; Netterville Briggs, London). Változó méretben és állapotban, helyenként sérült albumlapokkal, 26,5x20,5x6 cm
1
17571.

cca 1870-1910 Régi fotóalbum, kapcsos, vörös bársonyborítású, monogrammal ellátott címerpajzzsal díszített borítóval, benne kb. 55-60 db keményhátú fotóval, közte katonaportrék, érdekesebb műtermek (pl. Ciehulski és Wargha, Marosvásárhely; Jelfy Gyula, Budapest; Netterville Briggs, London). Változó méretben és állapotban, helyenként sérült albumlapokkal, 26,5x20,5x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
22
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse