https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 583

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1860-1890 Vizitkártya gyűjtemény,. 45 db fénykép és fénnyomat: Petőfi és családja, Rákóczi és családja, Zichy grófnő, II. József és sok más, dekoratív bőr albumban
1
17145.

cca 1860-1890 Vizitkártya gyűjtemény,. 45 db fénykép és fénnyomat: Petőfi és családja, Rákóczi és családja, Zichy grófnő, II. József és sok más, dekoratív bőr albumban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
6
 
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
1
17146.

1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
17147.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó
1
17148.

Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
1
17149.

Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 Az 56-os harcokban megsérült, buszdepóba vontatott Ikarus autóbuszról készített 3 db fotó, hátoldalon dátumozva, jó állapotban, 9×6 cm
1
17150.

1956 Az 56-os harcokban megsérült, buszdepóba vontatott Ikarus autóbuszról készített 3 db fotó, hátoldalon dátumozva, jó állapotban, 9×6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930 A budapesti fogaskerekű vasút svábhegyi végállomása, fotónegatív, 5×6 cm
1
17151.

cca 1930 A budapesti fogaskerekű vasút svábhegyi végállomása, fotónegatív, 5×6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1970-1980 Budapesti villamosok, 3 db későbbi nagyítás, még nem publikált, 10×15 cm
1
17152.

cca 1970-1980 Budapesti villamosok, 3 db későbbi nagyítás, még nem publikált, 10×15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
cca 1930-1940 Budai vár palotaőrsége, fotó, a hátoldalán feliratozva, 6x8 cm
1
17153.

cca 1930-1940 Budai vár palotaőrsége, fotó, a hátoldalán feliratozva, 6x8 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1900 Budapest, V. Erzsébet tér, Veres Pálné szobra sztereofotó 18x10 cm
1
17154.

cca 1900 Budapest, V. Erzsébet tér, Veres Pálné szobra sztereofotó 18x10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Budapest, Vár, lovát fékező csikós szobra sztereofotó 18x9 cm
1
17155.

cca 1900 Budapest, Vár, lovát fékező csikós szobra sztereofotó 18x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Budapest, I. Várkert kapuja sztereofotó 18x9 cm
1
17156.

cca 1900 Budapest, I. Várkert kapuja sztereofotó 18x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse