https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 583
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3322622
17145
486
0
40000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860-1890 Vizitkártya gyűjtemény,. 45 db fénykép és fénnyomat: Petőfi és családja, Rákóczi és családja, Zichy grófnő, II. József és sok más, dekoratív bőr albumban 3257654
17146
486
0
16000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
Das Lot is nicht erreichbar
3256334
17147
486
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3260695
17148
486
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Ecker Lili (1905-1961) Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó
Das Lot is nicht erreichbar
3184741
17149
486
0
12000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3327860
17150
486
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Az 56-os harcokban megsérült, buszdepóba vontatott Ikarus autóbuszról készített 3 db fotó, hátoldalon dátumozva, jó állapotban, 9×6 cm 3328237
17151
486
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 A budapesti fogaskerekű vasút svábhegyi végállomása, fotónegatív, 5×6 cm 3327033
17152
486
0
3400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970-1980 Budapesti villamosok, 3 db későbbi nagyítás, még nem publikált, 10×15 cm 3262424
17153
486
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Budai vár palotaőrsége, fotó, a hátoldalán feliratozva, 6x8 cm 3191838
17154
486
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Budapest, V. Erzsébet tér, Veres Pálné szobra sztereofotó 18x10 cm 3191794
17155
486
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Budapest, Vár, lovát fékező csikós szobra sztereofotó 18x9 cm 3191808
17156
486
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Budapest, I. Várkert kapuja sztereofotó 18x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse