Foto

Zahl der Lose: 583

cca 1870, Beethoven fotója, Bruckmann's Portrait Collection, kopott, 17x11,5 cm
17133.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930, Lisl Goldarbeiter, Miss Austria 3 darab fotója, 8x10 cm alatt
17134.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890-1900 Kosutány család tagjai, 3 testvér csoportképe: Kosutány Tamás (1848-1915) agrokémikus, mezőgazdasági szakíró; Kosutány Géza (1841-1908) királyi ítélőtáblai bíró és Kosutány Ignác (1851-1940) jogász, egyetemi tanár, később a kolozsvári egyetem rektora, jelzés nélküli keményhátú fotó, 16×11 cm
17135.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1910 Wágner A. Károly hangszerkereskedő, "Wágner Hangszer-Király" portréja, kabinetfotó Uher Ödön budapesti műterméből, kissé sérült, kopottas, alja vágott, 21x13 cm
17136.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lénárt Angéla (1921-2004), a Christian Dior divatcég fotómodelljének 2 db divatfotója, és 1 db újságkivágás, 12×8 és 9×7 cm
17137.

Rufpreis:
6 000 HUF

17138.

Rufpreis:
5 000 HUF

Utassy József (1941-2010) költő portréja, Erdei Katalin fotója, pecséttel jelzett, 18×13 cm
17139.

Rufpreis:
1 000 HUF

1971 Magyar kajakozók Wichmann, Petrikovics, Egyiken szamárfül, pecséttel jelzett fotó 19x13 cm. Petrovics László felvétele
17140.

Rufpreis:
3 000 HUF

1971 A Magyar öttusa válogatott csoportképe és Sasics Svetiszláv 5 db lovas fotója 17x13 cm
17141.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1941 Bárdossy László (1890-1946) diplomata, politikus, a Magyar Királyság külügyminisztere (1941), majd miniszterelnöke (1941-1942). Fotó, jelzés nélkül, 18x13 cm
17142.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

1905 Fedák Sári ( mint János vitéz),kabinetfotó, 11x21 cm Korabeli réz asztali keretben
17143.

Rufpreis:
5 000 HUF

1936 A Darányi-kormány tagjai eskütételüket követően, balról jobbra: Hóman Bálint vallás- és közoktatásügyi miniszter, Bornemisza Géza kereskedelem- és közlekedésügyi miniszter, Lázár Andor igazságügy-miniszter, Kánya Kálmán külügyminiszter, Rőder Vilmos honvédelmi miniszter, Fabinyi Tihamér pénzügyminiszter, Kozma Miklós belügyminiszter. Amerikai sajtófotó (Associated Press Photo, New York), a hátoldalon angol nyelven feliratozva, 23x18 cm
17144.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF