Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., 1931, Dante, 1 (címkép) t.+ (2)+306+(14) p.+ 25 t. Harmadik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a belső kötéstáblán Vámszer Géza által tervezett ex libris-szel.