2 000 HUF
Keresztény énekes könyv mellyet magános áhítatosságra tartozó néhány imádságokkal együtt szerzett és kiadott a' nagy-győri ágostai hitvallást követő evang. gyülekezet. Harmadik nem váltóztatott kiadás. Győrött, 1846, özv. Streibig Klára, 8 sztl. lev.+ 350+(2) p. Korabeli dombornyomott, aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, foltos lapokkal, a belső kötéstáblán "Bobcsek Sámuel" névbejegyzéssel.