19067.
Beendet 486. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Pereházy Károly 2 műve:
A városliget. Diósy Antal akvarelljeivel. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap, 62 p. Fekete-fehér fotókkal és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
Pereházy Károly: A várnegyed. Élesdy István akvarelljeivel. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap, 62 p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.