Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Hegyaljai Kiss Géza: Kék hegyek közt. 41 elbeszélés a Bükk, a Hegyalja és a Kárpát vidékéről. A szerző, Hegyaljai Kiss Géza (1893-1966) író, költő által DEDIKÁLT példány! Bp.,[1940.], Singer és Wolfner, (Madách-ny.), 266 p. 1. kiadás. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk