Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

Dümmert Dezső: Pest város társadalma 1686-1696. A török hódoltság utáni első évtized lakosságának gazdasági, társadalmi és személyes életviszonyai Mária Terézia koráig. Bp., 1968, Akadémiai Kiadó, 308 p. +4 t.+1 (kihajtható térkép) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, kopott, karcos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras