19170.
Beendet 486. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
600 HUF
1,63 EUR, 1,88 USD
Csapó György: Európai pillanatok. DEDIKÁLT! "Világjárók" 38. Bp., 1964., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.