Tutsek Anna: Cilike mint asszony. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 171+5 p. 2. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kisé kopott, kissé foltos borítóval.