Szőnyi István - Molnár C. Pál: A képzőművészet iskolája. A festőművész... https://www.darabanth.com/de/486-Fernauktion/486.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2500028/Szonyi-Istvan-Molnar-C-Pal-A-kepzomuveszet-iskolaja-A-festomuveszet-grafika-es-szobraszat~II3329285
3329285
19744
486
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Szőnyi István - Molnár C. Pál: A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: nk