Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Beschreibung:

Hájek, Lubor - Forman, Werner: Harunobu und die Künstler seiner Zeit. Prag, 1957., Artia, 63 p. Német nyelve. Kiadói félvászon mappa, benne kiadói papírkötéssel, az elülső papírborító és az utána következő lap sérült.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras