Hájek, Lubor - Forman, Werner: Harunobu und die Künstler seiner Zeit. ... https://www.darabanth.com/de/486-Fernauktion/486.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2500028/Hajek-Lubor-Forman-Werner-Harunobu-und-die-Kunstler-seiner-Zeit-Prag-1957-Artia-63-p~II3330096
3330096
19689
486
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
3 000 HUF 8,13 EUR , 9,38 USD
Beschreibung: Hájek, Lubor - Forman, Werner: Harunobu und die Künstler seiner Zeit. Prag, 1957., Artia, 63 p. Német nyelve. Kiadói félvászon mappa, benne kiadói papÃrkötéssel, az elülsÅ‘ papÃrborÃtó és az utána következÅ‘ lap sérült.
: nagy_andras