Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108305
31959
485
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Németország 1991. "Rajna-vidék - Pfalz / Iskolasport tartományi döntő" fém díjérem. Szign.: Hoffstätter Bonn (50mm) T:AU Germany 1991. "Rheinland - Pfalz / School regional final" metal award medal. Sign.: Hoffstätter Bonn (50mm) C:AU
3317998
31960
485
Numismatik
Szovjetunió ~1970-1980. 12db-os vegyes festett és műgyantás sportjelvény T:AU-VF Soviet Union ~1970-1970. 12pcs of mixed painted and painted and synthetic resined sport badges C:AU,XF
3321735
31961
485
Numismatik
3db-os emlékérem és sport plakett tétel, benne 1947. "Szabad nép - VI. kerületi kultur és sportnapja 1947. VI. 7." Zn plakett (51x59mm) + 1974. "Ifjúmunkás napok - Diósgyőr" egyoldalas aranyozott bronz emlékérem tokban (67mm) + 1978. "Képes Sport" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (113x80mm) T:XF oxidáció, kopott aranyozás, a porcelán pár helyen sérült 3189081
31962
485
Numismatik
3db-os zománcozott és műgyantás sportjelvény-tétel, benne Budapesti Honvéd SE (BHSE), Pénzügyőr SE (PSE), Ózdi Kohász SE (ÓKSE) T:AU,XF
3071247
31963
485
Numismatik
19db-os magyar és külföldi sport kitűző és jelvény tétel, közte DN "Palóc Triatlon Balassagyarmat-Bank" műgyantás fém kitűző (19x22mm) T:AU,XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF