Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3315919
31911
485
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1970. "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" bronz és aranyozott bronz díjérem pár műgyantás címerrel (49mm) T:XF 3321220
31912
485
3800
Numismatik
~1970-1980. "Statisztika PSC" zománcozott bronz jelvény (15x15mm) T:AU
3319620
31913
485
Numismatik
~1970-1980. "Borsodi Bányász Ökölvívó Szakosztály - 25 év" egyodlalas bronz emlékérem (103mm) T:AU 3320418
31914
485
Numismatik
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros " egyoldalas bronz emlékplakett. Szign.: TI (90mm) T:AU
3302475
31915
485
Numismatik
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros " egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU
3299199
31916
485
Numismatik
1973. "BEAC 75 - Budapest Egyetemi Atlétikai Club " kétoldalas aranyozott fém díjérem eredeti tokban (40mm) T:UNC 2474273
31917
485
Numismatik
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
2474332
31918
485
Numismatik
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
3284073
31919
485
30000
Numismatik
3211838
31920
485
Numismatik
3246730
31921
485
Numismatik
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, az érem hátoldalán a 4 döntős országgal, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:AU (eredetileg PP) 3132471
31922
485
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF